In de Online Leerwerkgroep Individuele Opstellingen kun je je vaardigheden versterken, technieken verdiepen en heerlijk uitproberen en oefenen met gelijkgestemden.
Waarom deelnemen aan deze leerwerkgroep?
Individuele opstellingen vragen een andere benadering dan groepsopstellingen. Je werkt in een één-op-één setting met poppetjes/voorwerpen, grondankers of visualisaties. In deze leerwerkgroep ga je:
Hoe werkt de online leerwerkgroep?
We werken in een vaste groep van maximaal 16 deelnemers, zodat er ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. We komen 4 x online bijelkaar, in een maandelijkse frequentie. Iedere bijeenkomst bestaat uit:
Voor wie is deze leerwerkgroep bedoeld?
De leerwerkgroep is het vervolg op de bijscholing online individuele opstellingen begeleiden. Je hebt deze gevolgd of iets vergelijkbaars.
Dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
Mirjam Halkes
Maximaal 16
Online via Zoom, klik voor meer info
€ 180,-,-
Deze kaartenset kan ondersteunen bij het vinden en toepassen van oplossende zinnen bij de verschillende verstrikkingen die je kunt tegenkomen. Elke kaart biedt inspiratie voor een oplossende zin. De set bestaat uit 52 kaarten met oplossende zinnen. 1 kaart met de verstrikkingen en is verpakt in een doorzichtig doosje.
Een mooie startset om individuele opstellingen mee te faciliteren. Met od diverse formaten blank houten poppetjes, vrije vormen, steen, sleuteltje (de sleutel tot), contractrol - geheimen.
4 avonden (4/2, 18/3, 15/4 en 13/5) van 19.30 - 21.00 uur
In de Online Leerwerkgroep Individuele Opstellingen kun je je vaardigheden versterken, technieken verdiepen en heerlijk uitproberen en oefenen.